Siloking - класичні змішувачі-кормороздавачі з одним вертикальним шнеком

Змішувачі-кормороздавачі з об'ємом бункера від 7 до 14 м.куб. Призначені для підприємств з невеликим поголів'ям, можуть роздавати корм в корпусах з низькими і вузькими проїздами. Необхідна потужність трактора - до 80 к.с.

Класичний модельний ряд змішувачів-кормороздатчиків Siloking Compact з одним вертикальним шнеком, випускається більше 15 років. Відрізняється простотою конструкції, високою надійністю і довговічністю, малим енергоспоживанням. Всі моделі мають переваги причіпних машин Siloking TrailedLine Classic, мінімальна комплектація дозволяє відразу готувати точні раціони і рівномірно вивантажувати на кормовий стіл.

                    ТЕХНОЛОГІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Час змішування для досягнення оптимальної однорідності кормосуміші, після завантаження останнього компонента (повний бункер)

 

                    до   5-7 хв

Час попереднього подрібнення грубих компонентів в рулонах / тюках, при початковій середній фракції більше 20 см

  

                    до 15 хв

Рекомендована макс час приготування кормосуміші, з моменту завантаження першого грубого компонента (сіна, соломи) і включення шнека до моменту повного вивантаження

 

                    до 30хв

Великий ряд додаткових опцій і змін адаптує будь-яку модель Siloking TrailedLine Compact Classic до індивідуальних потребностям фермера. Для підбору опцій і складання специфікації на машину, необхідно звернутися до наших фахівців, які запропонують варіанти змін для складних конфігурацій корівників, необхідні вузли для агрегатування з певним тактором, різні системи вивантаження, типи коліс, вагових комп'ютерів і т.д. Покупець отримує змішувач-кормороздавач з оптимальною конфігурацією для своєї ферми.


Фотоогляд


Відеоогляд