Розкидачі мінеральних добрив RAUCH Kuhn MDS

Високопродуктивні розкидачі мінеральних добрив MDS від німецької фірми Rauch призначені для рівномірного внесення мін. добрив на ширину до 24 м.
Дана машини є надзвичайно надійною в роботі завдяки простоті конструкції і використанню високоякісних матеріалів (основні робочі органи виготовлені з хромонікелевої сталі). Однокамерний бункер MDSА ідеальний для застосування на похилій або нерівній поверхні.
MDS показує свої переваги в щоденному застосуванні при основному внесенні, підживленні, внесення добрив по границі поля та по краю поля.
MDS у серійному виконанні встановлено гідроциліндр для дистанційного управління заслінками, Завдяки цьому Ви можете закривати/відкривати дозуючі шибери при розворотах, при навантаженні, при зупинці агрегату.
Встановлення норми внесення проводиться безступінчасто, починаючи з 3 кг/га, за спеціальною пропорційною шкалою. Простота та надійність механізму забезпечить точне настроювання та дозволить Вам якісно внести дорогоцінне добриво.
Завдяки зміні довжини та положення лопатки розсіювального диску, забезпечується швидке та точне настроювання як на різні види добрив та найрізноманітніші матеріали, так і на необхідну робочу ширину внесення.
Захисне покриття дисків із хромованої сталі V2А запобігає пошкодженню деталей агрегату гранулами добрив.
Суттєвим фактором високої рентабельності є виготовлення всіх важливих деталей з нержавіючої сталі. Днище бункера, дозуючі шибери, розсіювальні диски, лопатки та кутові шарніри, які виготовлені зі сталі V2А – це запорука довговічної роботи машини.
Серцем всієї системи є стабільний, міцний та надійний привід, який не потребує обслуговування.

Технічні Характеристики

Технічна характеристика

Одиниці виміру

MDS 19,1M

MDS 19,1Q

Ширина розкидання

м

10-24

10-24

Місткість

л

950

950

Розміри бункера

см

190×120

190×120

Максимальне корисне навантаження

кг

1800

1800

Електронна система дозування Quantron

x

ні

так

Тип машини

x

Навісна

Навісна

Необхідна потужність трактора

kW/к.с.

38/50

38/50


Фотоогляд


Відеоогляд