Культиватор Kockerling Quadro - техніка для сучасних агротехнологій

Найкраща техніка тільки у нас. Ми пропонуємо лише перевірене часом і роботою.

Назва QUADRO данно нашому 4-х рядному напівпричіпному культиватору, оснащенний гідравлічними шасі для дорожнього руху. QUADRO, за рахунок його довгої конструкції: забезпечує чудовий ефект змішування і вирівнювання грунту, оскільки суміш пожнивних залишків і грунту довго знаходиться в агрегаті. Відмінно усуває колію, закладає великі кількості соломи і робить дрібнозернистий вирівнянний грунт.

За рахунок власної ваги робить оптимальне каткування грунту для швидких сходів пожнивних залишків. Вузькими лапами шириною 40мм або 80 мм, успішно застосовується для розпушування і аерації ущільненого орного шару грунту, глибина розпушування до 35 см Працює гранично рівномірно при першій обробці по стерні і навіть при великих кількостях соломи працює без забивання.

Конструктивні складові:

- 4-х рядне розташування стойок з блоком захисту з можливістю роботи з різними варіантами лап до 35 см глибини

- Пасивні разрівнювателі перед 2-м катком СТС довговічні і прості в налаштуванні.

- Каток СТС - Ø 530 mm оптимально ущільнює грунтовий горизонт і працює ефективно навіть при вологих умовах.

- Підресорена сітчаста борона служить для оптимального розподілу соломи, вирівнювання і оптимального кришіння структури грунту.

QUADRO - чотирирядний універсальний культиватор

QUADRO - це культиватор з чотирирядним розташуванням робочих органів, оснащених блоком захисту від каменів з 2-гою пружинною.

Багатоцільовий культиватор QUADRO використовується як для дрібної пожнивної обробки з повним зрізом пласта так і для глибокої обробки до 35см

QUADRO обробка стерні

QUADRO робить можливою обробку грунту за будь-яких умов, на будь-якому полі. Знаряддя спирається при роботі на передні широкі опорні колеса і 2-гою СТС каток, що накочує.

Оптимальний ефект горизонталього і вертикального змішування, при цьому досягається виняткових результатів - навіть при культивації одним проходом.

QUADRO оснащення 2-му катком СТС

Подвійний каток СТС впродовж багатьох років ідеально зарекомендував себе на ділі. Каток з U - образним профілем наповнюється землею, в результаті робиться прикат за принципом земля по землі, тим самим збільшується вага катка і зменшується до найменших розмірів пробуксовки, залишаючи при цьому оптимальну структуру грунту. Задня сітчаста борона шляхом можливості регулювання агресивності роботи служить для додаткового розподілу соломи

QUADRO можливість роботи шириною 3м

QUADRO здатне працювать з великою кількістю соломи і пожнивних залишків з найоптимальнішими горизонтальними і вертикальними змішуваннями. Стійки піднімають грунт вгору і забезпечують ретельне перемішування залишків рослин з грунтом. Також ви можете розпушити ущільнену  транспортну колію шириною захоплення три метра при низьких витратах на паливо та  зношування. QUADRO може замінити велику частину устаткування для обробки грунту.

Технічні характеристики

Технічна характеристика Одиниці виміру Quadro 300 Quadro 400 Quadro 460 Quadro 570
Робоча ширина м 3 4 4,6 5,7
Транспортна ширина м
3
Кількість лап шт. 11 15 17 21
Каток x
подвійний STS коток
Висота рами см
85
Маса кг 3 300 4 890 5 170 6 420
Необхідна потужність трактора kW/к.с. 103/140 125/170 140/190 177/240

Фотоогляд


Відеоогляд