Нова задньонавісна дискова косарка EasyCut R 400

Тільки ми пропонуємо техніку даного напрямку

EasyCut R 400 від компанії Krone - це нова задньонавісна дискова косарка з робочою шириною 4,04 метра. Міцне навішування, косильний брус SmartCut з оптимізованим зрізом, захисний механізм кожного диска SafeCut, надійний захист від наїзду на перешкоду, розвантаження косарного бруса за рахунок пружин і незначна транспортувальна ширина - все це робить нову косарку EasyCut R 400 універсальною, надійною і гнучкою в експлуатації технікою з відмінною якістю зрізу.

Для транспортування косарка відводиться назад за допомогою гідравлічного механізму, а захисний фартух автоматично складається наверх. В результаті виходить зручна для транспортування по дорогах, вузька і одночасно низька конструкція, що є додатковим плюсом, особливо при русі під мостами і воротами. У стандартній комплектації косарка EasyCut R 400 оснащена заднім освітленням і попереджає знаком.

Якщо під час роботи косильний брус EasyCut R 400 стикається з перешкодою, він швидко відхиляється назад і одночасно вгору завдяки гідравлічному пристрою захисту від наїзду і таким чином не отримує ушкоджень. Косильний брус з'єднується з кронштейном по центру тяжкості. Великий діапазон бічних коливань дозволяє оптимально адаптуватися до будь-якої поверхні. Завдяки двом регульованням, швидко спрацьовує пружинам тиск на опорну поверхню рівномірно розподіляється по всій робочій ширині і адаптується до різних умов експлуатації. В якості опції можна замовити гідравлічний механізм попереднього натягу пакета пружин.
Циліндр для зупинки коливань блокує небажані коливання на разворотній смузі і при русі по дорозі. Це не тільки підвищує надійність, але і обмежує навантаження на шасі.