KRONE рулонний прес-підбирач Round Pack 1250

Представлена техніка, на думку багатьох авторитетних фахівців, є кращою. Це навряд чи когось здивує, адже промислова група KRONE на сьогодні - визнаний лідер свого сегменту.

Вражаюча продуктивність без щонайменших відхилень від штатного режиму роботи - це одна з відмінних рис техніки КРОНЕ. І якщо ви вже володар цих машин, то ви не переживаєте навіть за сервісне обслуговування - воно зведене до мінімуму!

Так - це і є ті самі пункти по яких можна відрізнити і це покоління Кроновських варіаційних рулонних прес-підбирачів.

Ці агрегати Round Pack формують тюки діаметром 1,25 і 1,55 м. шляхом пресування. У прес підбирачі KRONE Round Pack використовуються такі інновації як конструкція, побудована за модульним принципом, при цьому устаткування Multi - Cut ротаційного різального апарату для усіх моделей можна вибрати під свої вимоги.

Можливе використання двовісного ходового механізму. І як зазвичай, поряд з багатьма іншими практичними і сучасними рішеннями, ця техніка відрізняється виключно простим і зрозумілим використанням.

Не секрет, що схема надійного і практичного прутково-ланцюгового транспортера, з двома обертовими нескінченними ланцюгами, по суті, є концептуальною для KRONE, в подальшому буде так само активно використовуватися, удосконалюватися і з успіхом застосовуватися на новинки.

За що ж люблять цю лінійку техніки аграрії? Відповіді прості і очевидні! Позначимо лише деякі.

Перший фактор - преміально високі показники роботи цієї машини, в наслідок чого на виході ви отримуєте відмінні, прекрасно сформовані рулони, які жорсткі і стабільні.
 
Другий фактор - можливість беззастіїної роботи як в нормальних кліматичних умовах, так і в умовах коли кормова маса є суха і дрібна.
  
Третє - втрати від обтрушування мінімальні, при цьому пилоутворення набагато нижче.

І звичайно ж важливий четвертий фактор - споживана потужність цього агрегату дає можливість називати його енергозберігаючим, так як необхідна для його роботи енергія вельми  незначна.

Оснащені високопродуктивним шнеком, нові прес-підбирачі з нерегульованою ущільнюючої камерою Round Pack позитивно зарекомендували себе на пресуванні сіна і соломи. Так само, як і всі інші рулонні прес-підбирачі від KRONE, ці оснащені планчатим елеватором, який є абсолютно надійним в роботі, абсолютно виключаючи зупинку рулону при пресуванні.

                                                 Технічна Характеристика:

Тип

Round Pack 1250MC

Робоча ширина

1,95 м.

Розмір рулонів

1,25x1,2 м.

Необхідна  потужність Трактора

40/60 кВт / к.с.

Подрібнення

Немає


Фотоогляд


Відеоогляд