Krone рулонні прес-підбирачі BELLIMA

Рулонні прес-підбирачі Bellima

Прес підбирачі фірми Krone призначені для якісного підбору скошеної маси та щільного пресування, яке здійснюється за допомогою планчато-ланцюгового механізму. Рулонні прес – підбирачі серії  Bellima багаторазово виправдали себе на практиці. Вони знаходять застосування у всьому світі. Фірма Krone розробила конструкцію з повністю закритою пресувальної камерою і нескінченним оборотним пресуючим планчатим транспортером, яка надає самі переконливі аргументи завдяки своїй роботі, конструкції, управлінню та технічному обслуговуванні. Krone Bellima мають універсальне застосування на соломі, сіні і сінажу. Простота конструкції забезпечує стабільну роботу при тривалих термінах експлуатації, поряд з чудовим співвідношенням ціни і якості.

Технічні характеристики

Модель

Bellima F 125

Bellima F 130

Довжина, м

3,70

3,70

Ширина, м

2,25

2,25

Висота, м

1,97

1,98

Ширина захвату, м

1,40

1,80

Розмір рулона (ширина х Ø)

1,20 х 1,20

Вага, кг

1570

1730

Необхідна потужність трактора, к.с.

34

34

Комплектація:

KRONE Mini-Stop - для більшої кількості тюків в годину:

 Це є тільки у KRONE: скидач рулону і приймальний лоток об'єднаний в одне ціле! Під час закриття заднього клапана, після виштовхування рулону в агрегаті вже проходить наступний процес пресування. В результаті цього у Вас вийде до шести рулонів на годину більше!

Вона загрібає всю масу:

Рулонні прес-підбирачі KRONE з широким підбирачем обладнані потужною граблиною. Керована граблина направляє підібраний пальцями підбирача корм в пресувальну камеру.

Просто і надійно:

Нічого зайвого! Відсутність численних приводних ланцюгів і зубчастих коліс! Наша конструкція підкуповує своєю простою і якістю, що в свою чергу підвищує термін експлуатації і полегшує проведення технічного обслуговування.

Ідеальне зчеплення:

 як єдине ціле з кормом - так працює прутково-ланцюговий транспортер KRONE. Зупинки рулону під час пресування, наприклад, при підборі соломи, у прес-підбирача Bellima бути не може! Втім, автоматичне обладнання для натягування транспортера є нашим стандартним обладнанням!


Фотоогляд


Відеоогляд