ФРОНТАЛЬНІ НАВАНТАЖУВАЧІ STOLL Compact Line FC

CompactLine FC
Компактність і потужність
Той, хто використовує на своєму господарстві компактні трактори, також може познайомитися з високоякісною технікою STOLL. Тепер ми пропонуємо фронтальні навантажувачі і для тракторів, потужністю до 60 л. с. Саме на навантажувачах цього класу можна оцінити багаторічний досвід в розвитку фронтальних навантажувачів. Наші іновації гарантують високу безпеку використання, відмінну якість і відмінний огляд для тракториста.
Неважливо чи працюєте Ви професійно або як любитель, для будинку, у дворі або саду - фронтальні навантажувачі STOLL це правильне рішення для Вашого трактора для усіх необхідних робіт. Для того, щоб все підходило і не виникало ніяких сумнівів наші фахівці працюють над відповідними монтажними частинами.
Спеціальна програма робочих органів
Для спеціальних умов експлуатації ми пропонуємо Вам широкий асортимент робочих органів. У нього входять ковши, вила для гною, ковши-захоплення ,

додаткові захоплення згори, вила для палетт, пакунків і багатофункціональний ківш 4 в 1.

Просто і багатофункціонально
Навантажувачі FC CompactLine відрізняються комфортом і простотою управління. За допомогою всього декількох рухів навантажувач можна монтувати і демонтувати на тракторі. При цьому не потрібно додаткове устаткування або інструмент. По Вашому бажанню ми можемо обладнати усі навантажувачі серії FC CompactLine амортизатором Comfort - Drive. Крім того, за допомогою третьої лінії гідравліки Ви можете використати не лише звичайні робочі органи, такі як ківш, вила для палетт і пакунків, але і гідрофункції, що мають, наприклад, захоплення для колод, ківш грейфера і вила-захват. Таким чином фронтальний навантажувач стає універсальним інструментом.

Гідравлічні і механічні навантажувачі - вибір за Вами
Фронтальні навантажувачі FC 250 H, FC 350 H, FC 450 H, і FC 550 H обладнані гідроциліндрами подвійної дії. Моделі FC 250 P, FC 350 P, FC 450 P і FC 550 P, мають окрім цього також механічне паралельне ведення.

Швидкозмінна рама Skid Steer
Фронтальні навантажувачі серії CompactLine обладнані рамою Skid Steer для швидкої заміни робочих органів. Вони фіксуються з двох сторін, завдяки цьому Ви маєте постійно відмінний огляд робочого органу.


Фотоогляд


Відеоогляд