KRONE BiG X 630 кормозбиральний комбайн 2016 року

Тільки ми пропонуємо техніку даного напрямку

Big X 630 може прикрасити себе титулом "Машина року 2016". Кормозбиральний комбайн Krone не лише переконав технічних редакторів Німецького сільськогосподарського видавництва (DLV), але отримав ще і численні голоси його читачів, що у свою чергу підтвердили результати інтернет-голосування, що паралельно проходило.
Big X 630 (потужністю 626 кінських сил) розширює портфоліо Krone в сегменті середнього класу потужності; у серійній комплектації кормозбиральний комбайн оснащений новим подрібнюючим барабаном MaxFlow і швидкозмінним облаштуванням VariQuick між трав'яним каналом і зерновою дробаркою CornConditioner. Подрібнюючий барабан MaxFlow шириною 630 мм і діаметром 660 мм спеціально розрахований на потужність двигуна Big X 630; він поставляється на вибір з 20, 28 і 36 ножами, завдяки чому можлива адаптація до будь-яких умов експлуатації. Це ще не усе. Компанія Krone пропонує спеціальний барабан "Біогаз" з 40 ножами для короткої довжини подрібнення (2,5 - 15 мм).

Крім того, вальцові зернові дробарки комплектуються різними комбінаціями вальцов. Перевірена дискова зернова дробарка тепер поставляється також для цього модельного ряду. Тепер клієнти можуть вибирати зернову дробарку, найбільш відповідну існуючим вимогам, наприклад, для заготівлі кукурудзи для біогазових установок або силосної маси для шредерних апаратів.

До комфортних функцій "Машини року 2016" відносяться також регулювання дальності викиду StreamControl, і PowerSplit - розумна електронна система управління потужністю двигуна для її автоматичної адаптації до актуальної потреби. В цілому компанія Krone пропонує сьогодні в двох серіях дев'ять різних моделей і таким чином входить в ряд виробників з найширшою пропозицією на ринку кормозбиральних комбайнів.