KW 8.82 / 8 тепер ще більш комфортний

Тільки ми пропонуємо техніку даного напрямку.

Перетрушувач з 8 роторами навіть на найкрутіших схилах розкладається максимально надійно, що гарантується тепер в кожній серійній моделі KW 8.82/8. Адже роторні перетрушувачі типу KW 8.82/8 компанія Krone спочатку оснащує циліндрами двосторонньої дії. Так на будь-якій місцевості забезпечується надійне і рівномірне розкладання машини. Іншою перевагою є підвищений комфорт управління, оскільки скасовуються колишні роботи з тросовим приводом і клямкою.

Модель KW 8.82 (з 8 роторам і 6 граблинами на ротор) підкуповує у тому числі тисячократно перевіреним устаткуванням, наприклад, муфтами Octo - Link. 8-пальцьові муфти - це деталі, що не обслуговуються, на нужденні мастила. Вони працюють з силовим замиканням і зберігають надійність у будь-якому положенні. Редуктори ротора закритого типу, заповнені текучим консистентним мастилом також є такими, що не обслуговуються. До того ж редуктори роторів розміщені під несучими балками і тому не виконують роль деталей, що несуть.


Інші переваги перетрушувача : Із складеними роторами KW 8.82/8 розміщується на тракторі надзвичайно компактно і добре перевозиться завдяки вигідному положенню центру тяжіння. До того ж машина при установці на зберігання не займає багато місця. За чудову якість розподілу відповідає облаштування ручного управління для роботи на прикордонних ділянках.

Технічні характеристики KW 8.82/8 :
Ширина захоплення : 8,80 м
Продуктивність практично 9 га/годину
Кількість роторів : 8
Граблини/ротор: 6
Споживана потужність: від 55 кВт/143 л.с.